Kokořínsko - Dubské skály jih

Křehký pískovcový materiál vyžaduje odvahu i rozvahu. V Dubských skalách nevylezeš 10 cest za odpoledne. Budeš vybírat a přebírat a na spoustu výstupů dlouho vzpomínat.

549 Kč
Vyprodáno

Tvrdé vazbě nového průvodce pro Kokořínsko - Dubské skály se častým vytahováním z horolezeckého báglu růžky rozhodně nepolámou. Místní lezci z Lezeckého klubu Mšeno rozdělili skály do dvou samostatných knih pro sever a jih. A takto také zpracovali historii lezení v Máchově kraji, protože je dobré vědět, ke komu můžeš při výběru cest vzhlížet. Přehledné mapky sektorů tě provedou labyrintem pískovcových věží, které o co jsou nižší, o to více instantního dobrodružství nabízí.

 

Oblasti v průvdci: Skály u Mšena, Skály v Kokořínském dole, Skály v Planém dole, Skály u Tubože, Skály u Housky, Skály u Blateček, Skály u Vlkova, Skály u Beškova, Skály u Dražejova a Nedvězí, Skály u Osinalic, Skály u Vidimi, Skály u Šemanovic, Skály u Dolní Zimoře, Skály u Želíz a Tupadel, Skály u Chudolaz, Skály u Nových Osinalic, Skály na Rači, Skály u Zakšína

 

Autoři: správci skal z OVK Kokořínsko

Počet stran: 364

Roky vydání: 2020

Kód Kód: 441
Jméno značky: Lezecký klub Mšeno
Kategorie: Průvodce lezení
Položka byla vyprodána…