Kokořínsko - Dubské skály jih

Křehký pískovcový materiál vyžaduje odvahu i rozvahu. V Dubských skalách nevylezeš 10 cest za odpoledne. Budeš vybírat a přebírat a na spoustu výstupů dlouho vzpomínat.

549 Kč
Skladem (1 ks)

Tvrdé vazbě nového průvodce pro Kokořínsko - Dubské skály se častým vytahováním z horolezeckého báglu růžky rozhodně nepolámou. Místní lezci z Lezeckého klubu Mšeno rozdělili skály do dvou samostatných knih pro sever a jih. A takto také zpracovali historii lezení v Máchově kraji, protože je dobré vědět, ke komu můžeš při výběru cest vzhlížet. Přehledné mapky sektorů tě provedou labyrintem pískovcových věží, které o co jsou nižší, o to více instantního dobrodružství nabízí.

 

Oblasti v průvdci: Skály u Mšena, Skály v Kokořínském dole, Skály v Planém dole, Skály u Tubože, Skály u Housky, Skály u Blateček, Skály u Vlkova, Skály u Beškova, Skály u Dražejova a Nedvězí, Skály u Osinalic, Skály u Vidimi, Skály u Šemanovic, Skály u Dolní Zimoře, Skály u Želíz a Tupadel, Skály u Chudolaz, Skály u Nových Osinalic, Skály na Rači, Skály u Zakšína

 

Autoři: správci skal z OVK Kokořínsko

Počet stran: 364

Roky vydání: 2020

Kód Kód: 441
Jméno značky: Lezecký klub Mšeno
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení