Kokořínsko - Dubské skály sever

Křehký pískovcový materiál vyžaduje odvahu i rozvahu. V Dubských skalách nevylezeš 10 cest za odpoledne. Budeš vybírat a přebírat a na spoustu výstupů dlouho vzpomínat.

329 Kč
Skladem (1 ks)

Tvrdé vazbě nového průvodce pro Kokořínsko - Dubské skály se častým vytahováním z horolezeckého báglu růžky rozhodně nepolámou. Místní lezci z Lezeckého klubu Mšeno rozdělili skály do dvou samostatných knih pro sever a jih. A takto také zpracovali historii lezení v Máchově kraji, protože je dobré vědět, ke komu můžeš při výběru cest vzhlížet. Přehledné mapky sektorů tě provedou labyrintem pískovcových věží, které o co jsou nižší, o to více instantního dobrodružství nabízí.

 

Oblasti v průvodci: Skály v obroku, Skály u Úštěku,  Skály u Blíževedel, Skály v Měsíčním údolí, Skály na Vlhošti a Stříbrném vrchu, Skály v údolí Loubenského potoka a Roklice, Skály u Popelova, Skály u České Lípy, Skály u Doks, Skály u Nového Berštejna, Hradčanské stěny, Skály Skalské tabule.

 

Autoři: správci skal z OVK Kokořínsko

Počet stran: 222

Roky vydání: 2020

Kód Kód: 438
Jméno značky: Lezecký klub Mšeno
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení