Lario Rock Pareti

Akce
Lario Rock Pareti
995 Kč –30 %
Už asi sto let je oblast okolo Lecca a Coma prodchnuta silnou lezeckou tradicí. Počátky skalního lezení ve třicátých letech, ale i legendární doba spojená s etablováním VI. stupně v oblastech Gringa a Resegone jsou neoddělitelně spojeny s historií lezení.
995 Kč –30 % 699 Kč
Skladem (>5 ks)

Lario Rock Pareti Eugenio Pesci, Pietro Buzzoni Už asi sto let je oblast okolo Lecca a Coma prodchnuta silnou lezeckou tradicí. Počátky skalního lezení ve třicátých letech, ale i legendární doba spojená s etablováním VI. stupně v oblastech Gringa a Resegone jsou neoddělitelně spojeny s historií lezení. V posledních třiceti letech dochází k prudkému rozvoji oblasti, a tak na sebe nenechala čtvrtá verze populárního průvodce dlouho čekat. Jak už bývá u Versante Sud tradicí, rozdělili autoři celou oblast (v tomto případě od Lecca po Como) do dvou knih - podle typu cest na krátké sportovní (Lario Rock Pareti) a horské výstupy.

Vůbec poprvé jsou v průvodci zahrnuty historické a přírodní souvislosti, které tak prohlubují náhled na vývoj zdejšího lezení. 416 stran, 8 horských masívů, stovky cest, fotografie, nákresy, italsky.

Kód Kód: 101
Jméno značky: Versante Sud
Kategorie: Průvodce lezení