Lario Rock Pareti

Akce
Lario Rock Pareti
995 Kč –30 %
Už asi sto let je oblast okolo Lecca a Coma prodchnuta silnou lezeckou tradicí. Počátky skalního lezení ve třicátých letech, ale i legendární doba spojená s etablováním VI. stupně v oblastech Gringa a Resegone jsou neoddělitelně spojeny s historií lezení.
995 Kč –30 % 699 Kč
Skladem (>5 ks)

Lario Rock Pareti Eugenio Pesci, Pietro Buzzoni Už asi sto let je oblast okolo Lecca a Coma prodchnuta silnou lezeckou tradicí. Počátky skalního lezení ve třicátých letech, ale i legendární doba spojená s etablováním VI. stupně v oblastech Gringa a Resegone jsou neoddělitelně spojeny s historií lezení. V posledních třiceti letech dochází k prudkému rozvoji oblasti, a tak na sebe nenechala čtvrtá verze populárního průvodce dlouho čekat. Jak už bývá u Versante Sud tradicí, rozdělili autoři celou oblast (v tomto případě od Lecca po Como) do dvou knih - podle typu cest na krátké sportovní (Lario Rock Pareti) a horské výstupy.

Vůbec poprvé jsou v průvodci zahrnuty historické a přírodní souvislosti, které tak prohlubují náhled na vývoj zdejšího lezení. 416 stran, 8 horských masívů, stovky cest, fotografie, nákresy, italsky.

Kód Kód: 101
Jméno značky: Versante Sud
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení