Elbsandstein Plaisir - Saské pískovce

Sasko je ohromné. Najdeš zde přes 21000 cest! Zorientovat se v labyrintu tisíců skalních věží a pak ještě natrefit na krásnou cestu je oříšek, který vyžaduje spoustu času nebo zkušeného rádce. Nebo tohoto průvodce.

1 019 Kč
Skladem (3 ks)

Nejzajímavější cesty v obtížnostech I až VII najdeš na stránkách tohoto detailně zpracovaného průvodce, se kterým nebudeš tápat v popisech a ještě u jednotlivých cest najdeš dobré tipy k zajištění. Saská lezecká tradice začala před 150 lety a tamní přísná pravidla dosud nepodlehla modernizaci: žádné magnézium a osazování kruhů z čisté lezecké pozice. Přesto neměj strach, že tě v pevném pískovci čekají samé vraždy. Na dobře odjištěné cesty narazíš mnohem častěji a tento průvodce ti vymete cestu ke tvé nové lásce jménem Sasko.

 

Již druhé vydání velice populárního průvodce. Oproti předchozímu vydání přibylo 46 masivů a 150 cest, což dohromady dělá skoro 100 stran navíc. 

 

Popsané oblasti: Affensteine, Bielatal, Hintere Sächsische Schweiz, Rathen, Schmilka, Schrammsteine, Tafelberge

 

Autoři: Helmut Schulze a Valentin Hölker

Počet stran: 464

Rok vydání: 2022

Kód Kód: 1007
Jméno značky: Panico Alpinverlag
Kategorie: Průvodce hory a lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení