Font á Bloc

Ve Fontainebleau se bouldrovalo už v dobách ryzího alpinismu – to ví každý. Autor v této oblasti strávil přes třicet posledních let, jeho informace jsou nanejvýš relevantní, žádný strach! Kromě obvyklých situačních plánků v knize najdete stovky fotografií kamenů s vyznačenými liniemi, takže i to málo anglického textu je téměř zbytečné.
889 Kč
Skladem (2 ks)
Font á Bloc Autor: Jacky Godoffe Ve Fontainebleau se bouldrovalo už v dobách ryzího alpinismu – to ví každý. Autor v této oblasti strávil přes třicet posledních let, jeho informace jsou nanejvýš relevantní, žádný strach! Kromě obvyklých situačních plánků v knize najdete stovky fotografií kamenů s vyznačenými liniemi, takže i to málo anglického textu je téměř zbytečné. Každý bouldr je i lakonicky charakterizován – „bývá tam lišejník, moc se to neleze“, „start ze sedu je trochu bolestivý“ nebo „dlouhé dynamo je pro malé lezce těžší“. Však také Jacky sám je přesvědčen, že lezení je o niterném vztahu lezce a skály, ne jenom o číslech. A protože ve 21. století není slušné bloudit, najdete zde kromě přehledných mapek i GPS souřadnice důležitých míst – od významných bouldrů po osvěžovny a parkoviště. Vydalo nakladatelství Versante Sud (www.versantesud.it) 336 stran, 15 x 21 cm, anglicky, celobarevný tisk na, měkká laminovaná obálka.
Kód Kód: 39
Jméno značky: Versante Sud
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení