Labské údolí – pravý břeh

Jiří Chocholoušek, Vladislav Nehasil Přibližně desetikilometrový pás stěn mezi Hřenskem a Děčínem je pro větší přehlednost rozdělen do 22 sektorů.
469 Kč
Skladem (>5 ks)
Na 450 stranách popisuje průvodce 350 masivů a věží a necelé tři tisícovky cest.. Skalní objekty i výstupy jsou nyní řazeny zleva doprava, tedy směrem od Hřenska k Děčínu. Přibližně desetikilometrový pás stěn mezi Hřenskem a Děčínem je pro větší přehlednost rozdělen do 22 sektorů. Každý z nich je opatřen stručnou úvodní charakteristikou, popisem přístupu, přístupovou mapou a téměř každý (s výjimkou posledních dvou sektorů u Děčína) i podrobným plánkem sektoru a nákresem cest. Uvedeny jsou také GPS souřadnice. Vše je doplněno o krásné fotografie napříč celou oblastí. Autory horolezeckého průvodce je Jiří "Piškot" Chocholoušek a Vladislav Nehasil, kteří jsou také aktivní provýstupci v této oblasti. V nabídce rovněž průvodce na Levý břeh (zde). Brož, 12,5 x 19 cm, 450 stran, rejstřík, topa, fotografie, nákresy, velmi kvalitní zpracování. Vydal HUDY sport a.s. v roce 2015.
Kód Kód: 196
Jméno značky: HUDY sport
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení