Lario Rock Falesie

Už asi sto let je oblast okolo Lecca a Coma prodchnuta silnou lezeckou tradicí. Počátky skalního lezení ve třicátých letech, ale i legendární doba spojená s etablováním VI. stupně v oblastech Gringa a Resegone jsou neoddělitelně spojeny s historií lezení.
995 Kč
Skladem (3 ks)

Lario Rock Falesie Eugenio Pesci, Pietro Buzzoni. Už asi sto let je oblast okolo Lecca a Coma prodchnuta silnou lezeckou tradicí. Počátky skalního lezení ve třicátých letech, ale i legendární doba spojená s etablováním VI. stupně v oblastech Gringa a Resegone jsou neoddělitelně spojeny s historií lezení. V posledních třiceti letech dochází k prudkému rozvoji oblasti, a tak na sebe nenechalo už páté vydání populárního průvodce dlouho čekat. Jak už bývá u Versante Sud tradicí, rozdělili autoři celou oblast (v tomto případě od Lecca po Como) do dvou knih - podle typu cest na krátké sportovní a horské výstupy (Laro Rock Pareti). Vůbec poprvé jsou v průvodci zahrnuty historické a přírodní souvislosti, které tak prohlubují náhled na vývoj zdejšího lezení.

776 stran, 106 sektorů, tisíce cest, fotografie, nákresy. Italsky, s anglickým překladem. Rok vydání 2018.

Kód Kód: 66
Jméno značky: Versante Sud
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení