Malopasso

Costa d´Amalfi .V posledním vydání lezeckého průvodce najdete 50 lezeckých sektorů s podrobně rozkreslenými cestami, topy a piktogramy.
999 Kč
Skladem (5 ks)
Malopasso Autor: Oreste Bottiglieri Nejnovější vydání průvodce po populární lezecké oblasti. Vidět Neapol a zemřít. Nebo ještě lépe, vypravit se na Costa d´Amalfi a nezapomenout sedák, lano, lezečky. Za počátkem zdejšího lezení je nadšení místních, kteří po návratech z významných lezeckých rájů Francie toužili po obdobném lezení ve svém kraji. V posledním vydání lezeckého průvodce najdete 50 lezeckých sektorů s podrobně rozkreslenými cestami, topy a piktogramy, zkrátka lépe už to nejde. Jak stojí v úvodu „Zdejší lezení je přirozeným způsobem, jak poznat místa, lidi a historii zdejšího kraje.“ Tak na co ještě čekáte? Vydalo nakladatelství Versante Sud (www.versantesud.it) v roce 2015 288 stran, 15 x 21 cm, německy, měkká vazba.
Kód Kód: 142
Jméno značky: Versante Sud
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení