MONTANA 200

Velké jubilejní číslo Montany aktuální číslo
Jiří Růžička, Tomáš Roubal, ale i Petr Piechowitcz nebo Rostislav Tomanec . Ale nejen vzpomínková je 200. Montana.

120 Kč
Skladem (>5 ks)

Písek, vápno, hory, bouldry

Nenápadný čaroděj Saského písku, to je Robert Leistner, kterého exkluzivně pro tuto Montanu vyzpovídali otec a syn Jarda Maršík ml. a Jarda Maršík st., a fotografie ze Saských pískovců dodali pouze pro použití v tisku přední němečtí fotografové. Už jen kvůli tomuto rozhovoru stojí 200. Montana za to!

Z vesnice na vrchol a na oběd zpět – to je moto, kterým se řídí mladý alpinista Matěj Bernád, jehož pravděpodobně největším vzorem je Ueli Steck. Však název článku Run the Peaks mluví za vše.

Niky Ceria, sympatický italský bouldrista, kterého pravidelně čtenáři Montany určitě znají, se vydal objevovat krásy švýcarského Kandertalu.

Jura není jen ta německá, ale i v Polsku se nachází rozsáhlá oblast stejného názvu. Nechej se pozvat na fantastický vápenec Marcinem Ciepielewskim, Dorotou Dubickou a Piotrekem Deskou.

A samozřejmě jak to všechno začalo se dozvíš z vyprávění Jury Růžičky a BKV, stejně jako se o svém třicetiletém působení v Montaně rozvykládal Pepe Piechowicz a celé vyprávění zaznamenal Martin Krejsa

Montana s kulatým číslem 200 má celých sto třicet stran, tak si ji nenechej ujít!

Krásný zbytek léta a příjemné čtení!

Kód Kód: 1080
Jméno značky: Montana
Kategorie: Montana