Serbia Rock Climbing Guidebook (Srbsko)

Sportovní lezení na Balkáně jen 550 km od českých hranic

1 199 Kč
Skladem (>5 ks)

Lezení není zrovna to první, co si většina lidí spojují se Srbskem. Tato země často zůstává bez povšimnutí – zastíněna svými sousedy majícími moře. Ale za hranicemi Evropské unie se skrývá nádherná hornatá krasová krajina plná hlubokých roklí, odlehlých údolí a skal zastrčených v tichých zákoutích Balkánského, Karpatského a Dinárského pohoří.

Po obrovské úspěchu druhého vydání průvodce Bosnou a Hercegovinou vychází scela nový průvodce po dosud lezecky ne zcela prozkoumané zemi - Srbsku.

Objemná kniha ti představí 38 rozlehlých oblastí v 6 regionech s více než 2200 cestami, ale také v knize najdeš seznámení se s srbskou lezeckou komunitou, příběhy a zajímavými místy.

Kniha ti ukáže kde lézt, kam jít, jak se orientovat pomocí ručně vytvořených map a odkazů na Mapy Google a co dělat ve dnech odpočinku.

Nezatracuj tento vzdálenější kousek Balkánu jen proto, že to je více na východ. Skrývá totiž celou řadu nejen lezeckých pokladů. Neváhej a vyraz, dokud tam nejsou davy!

 

Autoři: N. Čizmić, I. Vukić, D. Lemmerer

Počet stran: 704

Rok vydání: 2025

Jazyk: angličtina

Kód Kód: 1651
Jméno značky: Balkan Colours
Kategorie: Srbsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola