Aemilia

Lezení po skále a ledu v provincii Piacenza. Asi 70 km (hodinu jízdy autem) z Milána jihovýchodním směrem se nachází Piacenza,město, které dalo název celé provincii. Najdete zde skalní cesty v obtížnostech 2c - 9a (III – XI UIAA) a v zimě dokonce i nějaké ledy.
449 Kč
Skladem (4 ks)
Aemilia Arrampicate su roccia e ghaiccio in provincia di Piacenza Eugenio Pinotti Lezení po skále a ledu v provincii Piacenza. Asi 70 km (hodinu jízdy autem) z Milána jihovýchodním směrem se nachází Piacenza,město, které dalo název celé provincii. Najdete zde skalní cesty v obtížnostech 2c - 9a (III – XI UIAA) a v zimě dokonce i nějaké ledy. Po malých, ale zajímavých oblastech celé provincie vás provede právě tato kniha, napsaná vyhlášeným místním lezcem a patriotem. Fotky, nákresy, piktogramy, italský text s anglickým překladem. Nic lepšího k lezení ve zdejším kraji asi nenajdete. Vydalo nakladatelství Versante Sud (www.versantesud.it) 174 stran, 15 x 21 cm, italsky, měkká laminovaná vazba
Kód Kód: 71
Jméno značky: Versante Sud
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení