Dotknout se nebe

Kolik šílených akcí, při kterých visí život na vlásku, dokáže tento člověk vměstnat do jednoho roku, bere dech. Maara Holeček pronásleduje své sny. Od Karákórámu přes Antarktidu a zpátky do Himálaje.

369 Kč
Skladem (2 ks)

Jako stěhovavý dravec bez hnízda. Takto se cítil Maara Holeček v roce, ve kterém křižoval zeměkouli a pod dohledem ďábla samého stoupal stěnami, které jinému člověku své tajemství dosud nevydaly. Napřed se mu po mnohaletých námluvách podařilo dokončit osudový prvovýstup na osmitisícový Gasherbrum I neboli Krásnou horu, majestátně se tyčící na severní hranici Pákistánu. Po krátkém zastavení u rodiny se pak nalodil na malou jachtu, aby na konci plavby přes bouřlivý Drakeův průliv zakotvil u břehů Antarktidy, kde v nedotčené pohádkové krajině vylezl na panenský štít, který od té doby už není bezejmenný. A ani po tomto dobrodružství se Maara doma příliš neohřál a opět stanul pod osmitisícovou horou - z dálky připomínající tesák trhající mraky vedví. Další nedotčená stěna se chvěla v očekávání.

 

Autor: Marek Holeček

Počet stran: 232

Rok vydání: 2018

Kód Kód: 512
Jméno značky: Albatros Media
Kategorie: Horolezecká beletrie

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení