Finale

Finale. Jedinečné. Divoké. S úchvatnou scenérií. Nejlepší vápenec v západní Ligurii nabízí stále něco nového, a to i po třiceti letech od začátku systematického dělání zdejších cest. Na své si zde krom lezců rozhodně přijdou i turisté a cyklisté. Lezecký průvodce je výsledným produktem usilovné dvouleté práce a je tedy i jakési poděkování všem místním nadšencům.
1 049 Kč
Skladem (3 ks)
Finale - Sportovní i vícedélkové cesty Autor: Marco Tomassini Bible lezení v legendární lezecké oblasti. 808 stran, na kterých je zpracováno 192 sektorů ve všech relevantních oblastech: Arene Candide, Valle Pora (Finalborgo), Rocca di Perti, Rocca Carpanela, Valle Aquila, Monte Cucco, Valle di Rian Cornei, Boragni e Valle di Nava, Valle Sciusa e Val Ponci, Altopiano delle Mánie, Capo Noli. Anglický text velmi bohatě doplněný piktogramy (nadmořská výška, orientace podle světových stran, malebnost, jištění, počet návštěvníků, komfort, parkování, doba přístupu, zda je oblast vhodná pro začátečníky či rodiny, zda jde o vícedélkové lezení, signál mobilu… ) Měkká vazba, 15 x 21 cm, 808 stran, anglicky. Vydalo nakladatelství Vesante Sud (www.versantesud.it) v r. 2017
Kód Kód: 191
Jméno značky: Versante Sud
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení