Firn- und Eisklettern in den Ostalpen

Andreas Jentzsch, Axel Jentzsch-Rabl Lezení na firnu ve východních Alpách -Druhé vydání knihy, která stanovila úroveň vydavatelství Alpinverlag. Celobarevná publikace se stovkami fotografií. V knize je představeno 105 výstupů v různých oblastech východních Alp (Rakousko, Bavorsko, Jižní Tyrolsko a Švýcarsko). Spektrum představovaných cest je tak velmi rozmanité:
1 099 Kč
Skladem (3 ks)
Sahá od Ortleru, přes „Pallaviciniho“ a Bianco Grat až k dlouhým ledopádům. Vedle známých klasik jsou zde poprvé popsány i méně známé oblasti. Ačkoliv je většina knihy věnovaná horským výstupům, najdete zde i několik zajímavých ledopádů. Každá cesta má v knize vlastní popis, fotku s vyznačenou trasou výstupu, několik lezeckých obrázků, náčrt přístupu a (u vodopádů) i topo. V informační části najdete cenné tipy a informace o jednotlivých stěnách a vodopádech. Základní orientaci umožňují všeobecně srozumitelné piktogramy, jmenný rejstřík a za každým popisem potom i stručný souhrn v angličtině. Vydalo nakladatelství Alpinverlag (www.alpinverlag.at) v roce 2016. 240 stran,15,5 x 22 cm, brož německý text doplněný piktogramy a resumé v angličtině. Celobarevná kniha na kvalitním papíře, měkká vazba.
Kód Kód: 9
Jméno značky: Alpinverlag
Kategorie: Průvodce zimní lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení