GRAZER BERGLAND KLETTERFÜHRER

Nové, kopletně přepracované, rozšířené a aktualizované vydání průvodce horského i sportovního lezení na sever od Štýrského Hradce.

1 099 Kč
Skladem (3 ks)

Za posledních několik let zažívá lezení po celém světě nebývalý boom, kterému se nevyhnula ani hornatá oblast na sever od Štýrského Hradce, pro většinou lezců mířících na jih dobře známého Grazu. Lezecký boom se zde odrazil jak v sanaci starých cest, tak také vznikem velkého množství cest nových, a to jak vícedélkových, tak ryze sportovních, jednodélkových. Proto se ve známém rakouském nakladatelství Schall Verlag rozhodli k novému, již třetímu vydání kompletně přepracovaného, aktualizovaného a rozšířeného průvodce. A tak se i v polovině roku 2021 stalo a světlo světa spatřila mohutná a obsáhlá büchle, která je nepostradatelným společníkem každého lezce, který do této oblasti zamíří.

V průvodci najdeš všechny cesty v oblastech jako Hochlantsch, Rannerwand, Arena, Burgstall, Colosseum, Waldwandl, Weisse Wand, Weissenstein, Brunntal, „Biwakplatzl“, Nadelspitz, Rampenwulst, Röthelstein, Ratengrat, Breite Wand, SO-Sporn, Rote Wand, Kugelstein, Lurgrotte , Hasenstein, Peggauer Wand, Rapunzelwandl, Pfaffenkogel, Zigeunerloch, Weinzödl, Weizklamm, Koralpe, Bad Gams, Rettenwand, Fischerwand a v mnoha dalších.

O každé vícedélkové cestě se v knize dozvíš vše, co potřebuješ a pokud zrovna nešprechtíš, tak názorná, detailní a barevná topo tě bezpečně provedou od nástupu až po vrchol. Nechybí ani spousta dokumentačních fotografií a fototop. Každou z více jak 1300 cest navíc někdo z autorského tria přelezl, takže v knize není žádné nečekané překvapení, které si tak říkajíc nikdo neosahal v terénu.

Jedna z nejkrásnějších lezeckých oblastí v Rakousku čeká jen na tebe.

 

Autoři: Gerhard Grabner, Kurt Schall, Rüdiger Hohensinner

Počet stran: 464

Rok vydání: 2021

Kód Kód: 1019
Jméno značky: Schall Verlag
Kategorie: Průvodce hory a lezení