iBloc

Není podmínka? Posuň se do další oblasti. V tomhle boulder průvodci najdeš přes třicet možností, kam se s bouldermatkou na severu Itálie uchýlit – od Jižní Tyrolska po Ligurii, od údolí Aosta po Parmu.

825 Kč
Skladem (2 ks)

Možná nastal čas objevit něco nového – když už v Mellu a Fontáči znáš každý kámen. Lokality uvedené v tomto průvodci možná tak věhlasné jméno nemají, ale scenériemi a perfektními směry nezaostávají. Navíc ta rozmanitost – žula, rula, dolomit, pískovec, porfyr, serpentinit. Můžeš se s matrací zanořit do ticha vysokohorského údolí nebo se v pozdních měsících roku uchýlit k teplejšímu vzduchu Středozemního moře.

Přes 30 oblastí a 4000 plus boulderových problémů:

Aufhofen/Villa Santa Caterina [BZ], Noigoas [BZ] Tobl + Tobl Kehre [BZ], Passo Valparola [BZ], Passo Sella [BZ], Algund/Lagundo [BZ], Valle Daone [TN], Valbondione [BG], Spriana [SO], Selvapiana [SO, Val Masino [SO], Val di Mello [SO], Cimaganda [SO], Alpe Devero [VB], Foppiano [VB], Monte [VB], Massi di Cubo [AO], Navetta [TO], Frera [TO], Niquidetto [TO], Rifugio Levi Molinari [TO], Bobbio [TO], Rifugio Barbara [TO], Castelmagno [CN], Rocca Parvo [CN], (Cima Reina) [CN], Colle Esischie [CN], Valle Gesso [CN], Pian della Casa [CN], San Giacomo di Entracque [CN], Val Ellero [CN], Valdinferno [CN], Triora [IM], Varazze [SV], Cravasco [GE], Lagoni [PR]

 

Autoři: Ulrich a Harald Röecker

Počet stran: 352

Rok vydání: 2007

Kód Kód: 791
Jméno značky: Gebro
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení