Kletterführer Frankenjura Band 2

Frankenjuru může mít člověk rád, nebo ji milovat. Už 13. vydání průvodce eviduje 6500 cest vytyčených ve 40metrových stěnách i na malinkých vápencových brdcích ukrytých hluboko v lesích.

1 099 Kč
Skladem (1 ks)

Existuje na světě několik lezeckých rájů, ale jen jeden z nich leží tak blízko českých hranic. Lesy ve Frankenjuře ukrývají nespočet vápencových pokladů – kolmých či převislých, téměř výhradně však dírkovaných. Skoro 13000 lezeckých linií najdeš ve dvojici nových průvodců (12., respektive 13. vydání) od nakladatelství Panico. S orientací ve skalách ti pomohou precizní nákresy, do nichž autoři zaznačili i pozice jednotlivých nýtů. Po vyfocení QR kódu hned zjistíš, kde zaparkovat auto a motivační fotky tě povzbudí do akce. A kdyby se ti nechtělo vláčet do skal s průvodcem, můžeš si ho, po zakoupení knihy, stáhnout do mobilní aplikace.

 

Popsané oblasti: Walberla, Trubachtal, Betzensteiner Gebiet, Spieser Gebiet, Schnaittacher Gebiet, Pegnitztal, Krottenseer Forst, Hirschbachtal, Königsteiner Gebiet, Lehental, Högenbachtal, Förrenbachtal, Lauterbachtal

 

Autor: Sebastian Schwertner

Jazyk: němčina

Počet stran: 584

Rok vydání: 2021

Kód Kód: 806
Jméno značky: Panico Alpinverlag
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení