Kletterführer Frankenjura Band 1 (Frankenjura - Schwertner)

Novinka
01 Franken1

Frankenjuru může mít člověk rád, nebo ji milovat. 13. vydání průvodce eviduje 6500 cest vytyčených ve 40metrových stěnách i na malinkých vápencových brdcích ukrytých hluboko v lesích.

1 149 Kč
Skladem (3 ks)

Existuje na světě několik lezeckých rájů, ale jen jeden z nich leží tak blízko českých hranic. Lesy ve Frankenjuře ukrývají nespočet vápencových pokladů – kolmých či převislých, téměř výhradně však dírkovaných. Přes 13000 lezeckých linií najdeš ve dvojici nových průvodců (13. vydání prvního dílu, respektive 14. vydání druhého dílu) od nakladatelství Panico. S orientací ve skalách ti pomohou precizní nákresy, do nichž autoři zaznačili i pozice jednotlivých nýtů. Po vyfocení QR kódu hned zjistíš, kde zaparkovat auto a motivační fotky tě povzbudí do akce. A kdyby se ti nechtělo vláčet do skal s průvodcem, můžeš si ho, po zakoupení knihy, stáhnout do mobilní aplikace.

 

Popsané oblasti: Leinleitertal, Wiesenttal, Gößweinstein, Püttlachtal, Weihersbachtal, Klumpertal, Ailsbachtal, Paradiestal, Kaiserbachtal, oblasti Scheßlitzer, Staffelberg, Kleinziegenfelder Tal, Bärental a Zillertal

 

Autor: Sebastian Schwertner

Jazyk: němčina

Počet stran: 608

Rok vydání: 2024

Kód Kód: 803
Jméno značky: Panico Alpinverlag
Kategorie: Průvodce lezení