Mid grade trad rock – Western Dolomites 1 (Dolomity)

Novinka
IV Grade Western Dolomites 1

Výběr toho nejlepšího ve střední obtížnosti v západní části Dolomit

599 Kč
Skladem (1 ks)

Dolomity, jedno z nejkrásnějších pohoří na světě, s nejvíce slunečnými dny za rok. A k tomu tisíce cest ve stěnách, kde se psala historie volného i technického lezení, stejně jako moderní historie těžkých cest na horní hranici obtížnosti. Jakou cestu si vybrat, když lezu v horách do šestky? Nejlepší je sáhnout po nějakém kvalitním výběru. A právě takový přináší ve dvou dílech už v několikátém vydání, a mimo jiné také v angličtině nakladatelství Idea Montagna. Detailní popisy cest i sestupů a nástupů, fotografie stěn se zakreslenou linií i nákresy, to je tento průvodce. Nechybí ani historická okénka, ve kterých se dozvíš buď něco z prvovýstupu, nebo zajímavosti o legendárních horolezcích, kteří v Dolomitech psali historii.

Po domluvě je možné objednat také německou nebo italskou mutaci knihy, popř. jakéhokoliv jiného průvodce v italštině od nakladatelství Idea Montagna.

240 stran

Rok vydání 2021

Kód Kód: 989
Jméno značky: Idea Montagna Edizioni S.r.l.
Kategorie: Průvodce hory a lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení