Slovenia Climbing Guide

Slovinsko není zrovna dvakrát velká země, ale jeho lezecké menu vypadá rozhodně lákavě. Začít můžeš pod Triglavem, přesunout se k Bohinjskému jezeru a skončit až na jihu u moře.

899 Kč
Vyprodáno u vydavatele, čekáme na dotisk v červenci

Osp, Mišja peč, Črni Kal. A dál? Možná, že znáš zbytek Slovinska akorát ze stotřicetikilometrové rychlosti na jejich ne zrovna levné dálnici. Jenže ten zbytek je setsakramentsky rozmanitý a přitom soustředěný do docela malého prostoru. Z Lublaně, která leží zhruba uprostřed země, urazíš i do té nejvzdálenější oblasti nejvíc sto kilometrů. A na výběr máš od teplých středomořských oblastí, přes severovýchodní kopečky až po horské lokality Julských Alp. Dohromady to dělá 5200 cest v 99 sektorech. Průvodce je psaný slovinsky, anglicky, německy a italsky. U každé oblasti najdeš QR kód s odkazem na místo k parkování, fotografie skal se zakreslenými cestami i černobílé kreslené topo.

Počet stran: 599

Rok vydání: 2020Kód Kód: 195
Jméno značky: Sidarta
Kategorie: Průvodce lezení
Položka byla vyprodána…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení