Nichts als Granit vol.1

V průvodci najdete všechny významné klasické a moderní vícedélkové cesty vedoucí na asi osmdesát masivů (z nejznámějších například: Punta Fiorelli nebo Monte Qualido) ve výše uvedených údolích.
999 Kč
Skladem (3 ks)
Nichts als Granit vol.1 Autor: Mario Sertori Nic než žula (v italském vydání: Solo granito) je příznačný název pro lezeckého průvodce v jedné z nejrychleji se rozvíjejících lezeckých oblastí Evropy. První díl průvodce popisuje údolí Masino a Disgrazia. Druhý díl (jaro 2015) bude obsahovat Val dei Ratti, Val Codera, Val Bondasca a další. V průvodci najdete všechny významné klasické a moderní vícedélkové cesty vedoucí na asi osmdesát masivů (z nejznámějších například: Punta Fiorelli nebo Monte Qualido) ve výše uvedených údolích. Německy (italské vydání na objednávku), fota, nákresy, celobarevný tisk, brož, 464 stran (15x 21 cm) Vydalo nakladatelství Versante Sud
Kód Kód: 125
Jméno značky: Versante Sud
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení