Nichts als Granit vol.2

V průvodci najdete všechny významné klasické a moderní vícedélkové cesty vedoucí na asi osmdesát masivů (z nejznámějších například: Punta Fiorelli nebo Monte Qualido) ve výše uvedených údolích. II.díl.
989 Kč
Skladem (4 ks)
NICHTS ALS GRANIT 2 Autor: Mario Sertori Klasické a moderní cesty v oblastech: Masino-Bergell- Disgrazia. Díl druhý, údolí Bondasca, Albigna Forno, Schiesone, Coder, Ratti. Kniha, kterou ocení lezci různého zaměření. Ať už hledají odjištěné skalky v okolí chat Forno, Sciora nebo Sac Furä, nebo úžasné moderní cesty na Spazzacalderu, Badille nebo Ferro da Stiro. Na legendární severovýchodní stěnu Badille se sjíždějí lezci ze všech koutů zeměkoule, ale zrovna Vy třeba zatoužíte po severozápadní stěně Sfingy, nebo o něco pochmurnější Pizzo di Prata. Zkrátka pro každého něco. Autor je horským vůdce od roku 1991 a popisovanou oblast zná skutečně dokonale. Německy, 288 stran, brož, vydalo nakladatelství Versante Sud.
Kód Kód: 149
Jméno značky: Versante Sud
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení