Patagonia Vertical 2016

Chaltén Massif Rolando Garibotti, Dörte Pietron Masiv Chaltén v jižní Patagonii je místem, kde najdete několik skutečně ikonických vrcholů, včetně Cerro Fitz Roy a Cerro Torre. Ty nabízejí vše, po čem mohou horolezci toužit - od vynikající žuly až po ledové žlábky. Jde o jedinečnou lezeckou oblast, která láká alpinisty z celého světa, ve které najdete snad vše...
1 299 Kč
Skladem (2 ks)
...od pohodového jednodélkového lezení po dosud nezopakované hororové výstupy. Kniha popisuje všechny vrcholy a cesty v této oblasti. I když se zdejší kraj v poslední době změnil, stále zde můžete očekávat kvalitní skálu, bouře a zimu - zkrátka ty pravé podmínky pro pořádná lezecká dobrodružství. Libůstka pro skutečné „fajnšmekry“. Horolezecký průvodce v oblasti masivu Chaltén. Fitz Roy, Cerro Tore a spousta dalších štítu, ve kterých se psala historie horolezení. Nástupy, popisy cest, kvalitní fotografie atd. Kniha se rovněž detailně zaobírá historií zdejšího lezení, takže místy nabízí až detektivní čtení. 15 x 24 cm, mekká vazba, 384 stran, 106 top, 430 cest, 75 vrcholů, anglicky, 850 g. Druhé vydání, první vydání získalo cenu pro nejlepšího lezeckého průvodce na filmovém festivalu v Banffu v r. 2013 Vydalo nakladatelství Sidarta, k dostání na objednávku.
Kód Kód: 203
Jméno značky: Sidarta
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení