Prachovské skály

Nový lezecký průvodce jednou z nejpěknějších pískovcových oblastí. I proto jí někteří něžně říkají Prachůvek.

349 Kč
Skladem (4 ks)

Autoři své dílo pojednali klasicky (konečně sami už také klasikové), takže: půdorys věže či masivu se zakreslenými nástupy, stručný popis a data prvovýstupu. Výsledkem je přehledná publikace, se kterou k vybrané cestě nezabloudíte a ani se po nalezení do ní nebudete divit. Klasifikace je totiž hodně přesná, někde i rozumně upravená. Skoro to vypadá, že autoři všechny cesty přelezli. Jak je znám, nedivil bych se. V knize nechybí stručná historie, půvabné dobové snímky jak skal, tak i prvovýstupů, ani malá galerie nejznámějších prachovských „škodičů“. Pro ty, co přece jen nejsou ve skalách až tak doma, je přiložena i samostatná mapa oblasti se zakreslenými věžemi. Jejich čísla odpovídají číslům v průvodci – jak snadné a jednoduché.

Oproti poslednímu vydání (2007) je průvodce doplněn o nejnovější cesty (190), nové skalní objekty (38) a nové oblasti (3) - Přivýšina, Hrdoňovice a Pařezská Lhota). 

 

Autoři: Petr Hejtmánek, Zdeněk Koťátko, Zdeněk Petráň

Počet stran: 376

Rok vydání: 2017

 

 

Kód Kód: 94
Jméno značky: NH SAVANA
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení