Valsesia Rock

Třetí vydání lezeckého průvodce po Valsesii přináši jeho rozdělení (Původní kniha: Ossola e Valsesia – pro ty z nás, kteří uvítají všechny základní cesty v obou údolích v jedné knize) byla rozdělena na dva samostatné průvodce.
799 Kč
Skladem (4 ks)
Valsesia Rock Autoři: Davide Borelli Nicola Degasparis Třetí vydání lezeckého průvodce po Valsesii přináši jeho rozdělení (Původní kniha: Ossola e Valsesia – stále v nabídce Horokupectví pro ty z nás, kteří uvítají všechny základní cesty v obou údolích v jedné knize) byla rozdělena na dva samostatné průvodce. Byly otevřeny nové sektory a přejištěny některé klasické oblasti, jako třeba “Fun’d’Scotte” (Alana), kde je příjemné lezení i v létě nebo oblast „Badia“ (Quarona) s mnoha cestami v průměrné obtížnosti, kde ale stále najdete „prásky“, které čekají na potvrzení navržené obtížnosti. Novinky se nevyhnuly ani vícedélkovkám v Parete Calva, jedné z nejdivočejších a nejtěžších oblastí Valsesiee. Autoři se tak zaměřili na novinky, přičemž ale neopomněli ani historii zdejšího lezení. 192 stran, italsky, vydalo nakladatelství versantesud.it v roce 2015
Kód Kód: 150
Jméno značky: Versante Sud
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení