Climbing Without Frontiers

Lezení bez hranic. Na Istrii se potkává italský, slovinský a chorvatský vápenec a přes 3100 sportovních linií v celkem 32 oblastech. Ideální tření panuje na jaře a na podzim, tak si vyber, kam vyrazíš.

899 Kč
Skladem (> 5 ks)

Lezci ze třech zemí spojili síly a vytvořili průvodce, s nímž nemusíš řešit ani tak hranice států, jako spíše ideální podmínku. Nelepí to na jihu v Chorvatsku? Popojeď kousek na sever do Itálie. Istrie není tak velká, aby člověk nemohl přejíždět z oblasti do oblasti. Linie cest jsou v průvodci zakreslené jak do fotografií skal, tak do přehledných schémat. Každá oblast má své piktogramy, které ti napoví, jak dlouho do skal půjdeš, jestli se nebudeš péct na slunci a taky kde zaparkovat. S tím ostatně pomůže i mapka s QR kódem a GPS souřadnicemi.

Itálie: Doberdo, Sistiana/Sesijan, Aurisina, Grotta Caterina, Costiera, Santa Croce, Napoleonica, Val Rosandra/Glinščica

Slovinsko: Osp, Mišja peč, Črni Kal

Chorvatsko: Raspadalnica, Nugla, Čiriež, Kompanj, Sobot, Buztski kanjon, Čepič, Ponte Porton, Pazin, Vranjska Draga, Limski kanal, Dvigrad, Rovinj, Vinkuran, Rabac, Dolina Raše - Zub, Moščenička Draga, Medveja, Brseč

 

Autoři: Luciano Frezzolini, Janez Skok, Doriano Perhat, Tiziana Dapiran

Jazyky: italština, slovinština, chorvatština, němčina, angličtina 

Počet stran: 416

Rok vydání: 2021

Kód Kód: 56
Jméno značky: Sidarta
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení