Gaeta, Circeo, Leano, Sperlonga, Moneta

Průvodce po vícedélkových cestách v lezeckých oblastech Gaeta, Circeo, Leano, Sperlonga, Moneta, tedy na západním italském pobřeží, jižně od Říma.
739 Kč
Skladem (2 ks)
Gaeta, Circeo, Leano, Sperlonga, Moneta Vie lunghe classische e moderne Fabrizio Antonioli Riccardo Innocenti Luigi Filocamo Průvodce po vícedélkových cestách v lezeckých oblastech Gaeta, Circeo, Leano, Sperlonga, Moneta, tedy na západním italském pobřeží, jižně od Říma. Z celé pětice oblastí je pro našince nejznámější asi Sperlonga, ale nenechte se mýlit, v okolí najdete ještě další skvělé (a hlavně vysoké) lezecké terény. Italsky, nicméně základní zkratky užívané pro hustotu jištění a možnosti dojištění jsou přeloženy do angličtiny, takže by si měl umět „počíst“ každý trochu zkušený horolezec. Vydalo nakladatelství Versante Sud (www.versantesud.it) 304 stran, 15 x 21 cm, italsky, měkká laminovaná vazba
Kód Kód: 68
Jméno značky: Versante Sud
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení