A Sud

Jih Itálie. V parcích palmy a dikobrazi, svérázní, ale pohostinní lidé a vedro k zalknutí. Nenechte se mýlit. I tady se dá lézt a dokonce, protože angličtina vám zde pomůže stěží, arampicate sportive e alpinismo. Ideálně v čase, kdy v našich zeměpisných šířkách začne řádit před- či po-vánoční běs. Protože to je přesně ta chvíle, kdy si zarytý sklakař udělá výlet na jih.

839 Kč
Skladem (1 ks)

A Sud Autoři: Graziano Montel Jih. Myšleno: Jih Itálie. V parcích palmy a dikobrazi, svérázní, ale pohostinní lidé a vedro k zalknutí. Nenechte se mýlit. I tady se dá lézt a dokonce, protože angličtina vám zde pomůže stěží, arampicate sportive e alpinismo. Ideálně v čase, kdy v našich zeměpisných šířkách začne řádit před- či po-vánoční běs. Protože to je přesně ta chvíle, kdy si zarytý sklakař udělá výlet na jih. Průvodce popisuje z lezeckého pohledu ve 22 oblastech provincie Puglia, Basilicata, Calabria. Pro ty, kdož zrovna v zeměpise chyběli, jde o špičku i podpatek italské „boty“ + patní ostruhu (Gargano). Vydalo nakladatelství Versante Sud (www.versantesud.it) 136 stran, 15 x 21 cm, italsky, měkká laminovaná vazba

Kód Kód: 117
Jméno značky: Versante Sud
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení