Hochschwab Kletterführer

Průvodce, který se stane ozdobou tvé horolezecké knihovny. 30 let čekání se vyplatilo, protože lezecký soubor 520 stran od Thomase Behma představuje inspiraci na několik životů.

1 499 Kč
Skladem (4 ks)

Na Hochschwab to není daleko: 300 km z Brna směr Graz a téměř ke stěnám po dálnici. Víkendová lokalita par excellence. Budeme ale upřímní: tohoto německy psaného průvodce si s sebou do stěny nevezmeš. Do tvrdé vazby knihy o rozměrech A4 se vešlo všechno, co se dlouhé roky střádalo pod rukama autorského kolektivu ve složení Martin Gumpold, Christian Leitinger a Thomas Behm. Každopádně kdo zná Thomasovy nákresy cest, například z průvodců pro Höllenthal či Hohe Wand, tak ví, že se může těšit na opravdu mistrovské dílo. 

Na stránkách průvodce najdeš 380 vícedélkových cest s podrobnými schématy, fotografiemi stěn a všemi informacemi, které pro cestu vzhůru potřebuješ. Kromě známých klasických a populárních výstupů autoři zařadili také nespočet dříve nezveřejněných cest, včetně řady starých, zřídka opakovaných hochschwabských perel. A holduješ-li dobře zajištěnému sportovnímu lezení, 25 ryze takových oblastí tvé potřeby uspokojí.

 

Autoři: Martin Gumpold, Christian Leitinger a Thomas Behm

Počet stran: 520

Rok vydání: 2020

Kód Kód: 225
Jméno značky: Thomas Behm
Kategorie: Průvodce lezení