Hochschwab Kletterführer

Průvodce, který se stane ozdobou tvé horolezecké knihovny. 30 let čekání se vyplatilo, protože lezecký soubor 520 stran od Thomase Behma představuje inspiraci na několik životů.

1 399 Kč
Skladem (1 ks)

Na Hochschwab to není daleko: 300 km z Brna směr Graz a téměř ke stěnám po dálnici. Víkendová lokalita par excellence. Budeme ale upřímní: tohoto německy psaného průvodce si s sebou do stěny nevezmeš. Do tvrdé vazby knihy o rozměrech A4 se vešlo všechno, co se dlouhé roky střádalo pod rukama autorského kolektivu ve složení Martin Gumpold, Christian Leitinger a Thomas Behm. Každopádně kdo zná Thomasovy nákresy cest, například z průvodců pro Höllenthal či Hohe Wand, tak ví, že se může těšit na opravdu mistrovské dílo. 

Na stránkách průvodce najdeš 380 vícedélkových cest s podrobnými schématy, fotografiemi stěn a všemi informacemi, které pro cestu vzhůru potřebuješ. Kromě známých klasických a populárních výstupů autoři zařadili také nespočet dříve nezveřejněných cest, včetně řady starých, zřídka opakovaných hochschwabských perel. A holduješ-li dobře zajištěnému sportovnímu lezení, 25 ryze takových oblastí tvé potřeby uspokojí.

 

Autoři: Martin Gumpold, Christian Leitinger a Thomas Behm

Počet stran: 520

Rok vydání: 2020

Kód Kód: 225
Jméno značky: Thomas Behm
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení