Keltenkalk IV

Do Vídně je to, coby kamenem dohodil a hned za jižním okrajem hlavního města Rakouska začíná nabídka vápencových oblastí: 5000 sportovních linií a boulderů od Vídeňského lesa po Semmering.  

1 190 Kč
Skladem (4 ks)

Už čtvrté vydání průvodce Keltenkalk se opět o několik desítek stran a pár stovek směrů rozrostlo. Uvnitř najdeš všechny vápencové oblasti – sportovní, boulderingové i dětské kindergarten – od jižního okraje Vídně přes Peilstein, Hohe Wand, Höllental až po Semmering. Bouldery jsou vyznačené přímo ve fotkách kamenů a sportovní sektory vykreslil místní klasik Thomas Behm. Orientaci a výběr oblasti usnadňují piktogramy se základními informacemi.

 

Oblasti: Kaltenleutgeber Tal, Mödling, Helenental, Lindkogel, Peilstein, Alland, Piestingtal, Hohe Wand, Fischauer Vorberge, Puchberg, Grünbach, Neunkirchen, Adlitzergräben, Höllental, Bucklige Welt, Ruster Hügel

 

Autoři: Robert Gruber, Thomas Behm

Jazyk: němčina

Počet stran: 504

Rok vydání: 2021 

Kód Kód: 797
Jméno značky: Thomas Behm
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení