Leonidio & Kyparissi Climbing Guidebook (2023)

Kompletní lezecký průvodce po jedné z nejznámějších Řeckých oblastí zpracovaný těmi nejpovolanějšími, místňími lezci združenými pod Pánjika Cooperative

1 199 Kč
Skladem (1 ks)

Leonidio, malé město na východním pobřeží poloostrova Peloponés v Řecku obklopené krásnými vápencovými skalními stěnami všech možných barev a odstínů - prostě dokonalá lezecká destinace s cestami napříč celým obtížnostním spektrem.

Nové, již třetí vydání pod záštitou místní organizace Pánjika Cooperative vyšlo v lednu 2023 a shrnuje aktuální stav ke konci roku 2022. Oproti minulému vydání přibylo více než 200 nových cest a součet v tomto průvodci se na 480 stranách zastavil na neuvěřitelných 2340 sportovních cestách v celkem 90 sektorech (6 hlavních oblastí) a 40 vícedélkových cestách majících dohromady více než 290 délek.

Kniha je moderním průvodcem a najdeš zde vše, co je nyní již standardem, tedy cesty (barevně odlišené podle obtížnosti) zakreslené ve fotografiích stěn, GPS souřadnice, mapky a doplňující informace.

Průvodce je kompletně v angličtině a součástí jsou taky praktické informace o ubytování, historii místního lezení nebo třeba tipy, jak naložit s dnem odpočinku.

A pokud jedeš lézt do Leonidia a Kyparissi, nezapomeň si přibalit i dalšího průvodce po Řecku, který ti zpříjemní cestu z Athén nejen lezecky, ale také kulturně.

Kód Kód: 1196
Jméno značky: Pánjika Cooperative
Kategorie: Řecko