Výber tatranských stien I. - Vysoké Tatry - západ

Marián Bobovčák, Marián Jacina výborně zpracovaný horolezecký průvodce západní části Vysokých Tater ve svém 1. dílu popisuje výstupy na vrcholy v dolinách: Furkotská, Mlynická, Mengusovská, Zlomiska, Batizovská, Velická a Bielovodská. 4. vydání! Náš tip: V kombinaci s druhým dílem (k dostání zde) ideální dárek pro každého horolezce.
469 Kč
Skladem (3 ks)
V knize je popsaných 20 vrcholů, 29 stěn a 228 výstupů, které jsou zakresleny v barevných fotografiích. Velká většina cest je znázorněna schematy, u těch zbývajících, zpravidla dlouhých klasik, vystačíte se slovním popisem. U každé oblasti najdete barevnou mapku s vyznačenými nástupy pod stěny. Výstupy jsou zakresleny v kvalitních barevných fotografiích, ke každé stěně je popsán přístup, z vrcholu pak i sestup. Příjemné je, že zde naleznete jak klasické horolezecké výstupy velkými stěnami, tak i spíše skalkařské cesty, např. na Galerii Ostrvy. Vysoké Tatry se tak dočkaly skutečně moderního průvodce. Formát 21,5 x 15 cm, 210 stran, celobarevný tisk, měkká laminovaná obálka. Čtvrté, doplněné vydání Vydal LITVOR v r. 2018
Kód Kód: 99
Jméno značky: LITVOR
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení