Výber tatranských stien II. - Vysoké Tatry - východ

Marián Bobovčák, Marián Jacina Výborně zpracovaný horolezecký průvodce západní části Vysokých Tater ve svém 2. dílu popisuje výstupy na vrcholy v dolinách: Velká studená, Malá studená, Skalnatá, Dolina Zeleného plesa a Javorová dolina. 2. vydání! Náš tip: V kombinaci s prvním dílem (k dostání zde) ideální dárek pro každého horolezce.
489 Kč
Skladem (2 ks)
Popsaných je 24 vrcholů a všechny významnější výstupy na ně. Zakresleno v barevných fotografiích. Velká většina cest je znázorněna schematy, u těch zbývajících, zpravidla dlouhých klasik, vystačíte se slovním popisem. U každé oblasti najdete barevnou mapku s vyznačenými nástupy pod stěny. Výstupy jsou zakresleny v kvalitních barevných fotografiích, ke každé stěně je popsán jak přístup, tak i následný sestup z vrcholy. Příjemné je, že zde naleznete jak klasické horolezecké výstupy velkými stěnami, tak i spíše skalkařské cesty. Moderně zpracovaný průvodce po Vysokých Tatrách. Formát 21,5 x 15 cm, 244 stran, celobarevný tisk, měkká laminovaná obálka. Druhé, doplněné vydání Vydal LITVOR v r. 2018
Kód Kód: 100
Jméno značky: LITVOR
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení