Calcare di Marca

Průvodce po sportovních cestách v lezeckých oblastech jižně od San Marina. Jinými slovy a pro našince: brzké jaro či pozdní podzim. Dalším důvodem je potom situace, když náhodou není pěkně v Arcu - zkrátka jeďte směle ještě dál na jih!
849 Kč
Skladem (1 ks)
Calcare di Marca Falese e vie moderne nelle Marche e dintorni Marco Nardi Průvodce po sportovních cestách v lezeckých oblastech jižně od San Marina. Jinými slovy a pro našince: brzké jaro či pozdní podzim. Dalším důvodem je potom situace, když náhodou není pěkně v Arcu - zkrátka jeďte směle ještě dál na jih! 41 sektorů, stovky sportovních lezeckých cest, ve všech stupních obtížnosti, a to včetně vícedélkových. Italsky, nicméně zpracováno s nákresy a piktogramy obdobně jako například nejznámější lezecký průvodce vydavatelství: Arco. Takže základní informace ohledně popisovaných cest určitě nastudujete i vy. Vydalo nakladatelství Versante Sud (www.versantesud.it) 264 stran, 15 x 21 cm, italsky, měkká laminovaná vazba
Kód Kód: 69
Jméno značky: Versante Sud
Kategorie: Průvodce lezení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení