Montana 193

Hory a skály v ohrožení. Co se na nás chystá? 193. vydání Montany o rozpadajících se horách a s velkým rozhovorem s tátou a synem Maršíkovými.

120 Kč
Skladem (>5 ks)

Bude to jiné. O tom není pochyb. Pro ujištění stačí vyrazit k chatě Conscrits, pohlédnout do západní stěny Aiguille du Dru nebo se zeptat geologů a klimatologů, na jaké změny a nová rizika se musí horolezci připravit. My jsme to udělali a v nové Montaně zjistíš, že nás všechny možná čeká přehodnocení plánů.

Hledět vpřed, ohlížet se zpět
Když se objevíš v místech jako je Cassinův bivak nebo Hinterstoisserův traverz, nemůžeš nemyslet na všechny ty velké příběhy, které se tam kdysi odehrály. Ale to samé lehké mrazení v zádech možná zažiješ i na zapomenuté skále v Jeseníkách – pakliže se tam odhodláš k volným přelezům starých hákovaček. Honza Zahula se v nové Montaně vrací do třech velkých alpských severních stěn a Lukáš "Asu" Abt nechává své myšlenky plynout v břidlicových převisech Pasáku. Velký rozhovor s Jardou a Jardou Maršíkovými se točí okolo jejich padesátiletého působení v saských pískovcích, stárnutí, ale i věčné radosti z lezení. A Martin Krejsa připomíná dvě legendy, které nedávno odešly do horolezeckého nebe – Frantu a Kluvoše.

Kód Kód: 755
Jméno značky: Montana
Kategorie: Montana

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení