Skitouren in der Lombardei und in Graubünden

Giorgio Valé 91 vybraných lyžařských tůr na pomezí Švýcarska a Itálie, mezi oblastmi: Comer See, Valtellina, Engadin, Graubünden, zhruba vymezenými z jihu sídly Como, Lecco, Ponte di Legno, na italské straně a ze severní, švýcarské, strany potom městy Blenio, Tusis a Scuol.
879 Kč
Skladem (4 ks)
Batoh s nejnutnějším na záda. lyže na nohy, pomalu vystoupat až na vrchol a potom sjet rychle dolů. „Chlupaté“ lyže jsou čím dál populárnější zimní kratochvílí. Významný italský vydavatel přichází s další publikací své zimní lyžařské řady. Pod německým slovem „Skitouren“ se skrývají popisy jednodenních skialpinistických výprav ve všech možných obtížnostech. Německy, piktogramy usnadňující základní orientaci v textu. Vydalo nakladatelství Versante Sud (www.versantesud.it) 352 stran,15 x 21 cm, německy, piktogramy, mapky, fotografie. Celobarevná kniha na kvalitním papíře, měkká vazba.
Kód Kód: 81
Jméno značky: Versante Sud
Kategorie: Průvodce skialpinismus

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení