Ice routes in the Alps - Alpy

105 ledových a firnových cest od Monvisa po Grossglockneru

Led vždy uchvacoval horolezce, velké svahy, hluboké rokle, složité a nebezpečné séraky, úzké ledopády to vše přitahuje pohledy díky svým elegantním tvarům a nabízejí příslib dokonalých výstupových cest vytvořených samotnou přírodou.

989 Kč
Skladem (1 ks)

Tento nádherně zpracovaný horolezecký průvodce popisuje alpské cesty na sněhu a ledu. Přestože je počet popsaných stoupání relativně malý, pokrytí celé knihy je dobré v tom, že popisuje mnoho cest v oblastech, pro které neexistuje žádný anglický průvodce.

Podrobně autor Marco Romelli popisuje 105 vybraných cest: Kottické Alpy (2 cesty), Dauphiné (9 cest), Graianské Alpy včetně Mont Blancu (35 cest), Penninské Alpy (13 cest), Bernské Alpy (4 cesty), Západní Rhétské Alpy (9 cest), Bergamské Alpy a Prealpy (2 cest), Jižní Rhétské Alpy (18 cest), Východní Rétské Alpy (6 cest), Dolomity (3 cesty) a Západní Tauernské Alpy (4 cesty).

Kompletní podrobný popis v angličtině, spousta barevných fotografií s vyznačenými liniemi cest, prostě vše co potřebuje vyznavač čistého dobrodružství vysoko v horách k tomu, aby vylezl svou vysněnou cest.

464 stran

Rok vydání 2017

Jazyk anglický

Kód Kód: 1173
Jméno značky: Idea Montagna Edizioni S.r.l.
Kategorie: Ostatní